Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 18

Nová kancelář

22.2.2023 Připravujeme pro Vás novou kancelář v přímém centru Pardubic :) O jejím otevření Vás budeme včas informovat. Tým Reality Málková více »

Realitní zpravodaj

Další podpora na revitalizaci brownfieldů na dohled

Další podpora na revitalizaci brownfieldů na dohled
13.8.2025 - Z aktuálního průzkumu Ministerstva průmyslu a obchodu (MPO) vyplývá, že problematiku brownfieldů aktivně řeší 89 % dotázaných starostů. Chybí jim prostory pro setkávání lidí, podnikání..

Malý nebo velký dům? Všechno je otázka volby životního stylu – a také nákladů

Malý nebo velký dům? Všechno je otázka volby životního stylu – a také nákladů
11.8.2025 - Jestliže se rozhodujete pro koupi rodinného domu, otázkou je, jak velký by měl být. Velikost domu je určující pro jeho další využití, ale především také pro běžné roční náklady, jako je..

Kupujete dům nebo byt? Nevyhazujte, co nemusíte

Kupujete dům nebo byt? Nevyhazujte, co nemusíte
8.8.2025 - Pokud jste se právě rozhodli koupit starší rodinný dům nebo byt, první, co vám vyvstane na mysli při prohlídce, je, co vše se bude muset vyhodit, nahradit novým. Ne vždy to je ale jediné..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Nemovitosti » Prodej pozemku k bydlení, 3.000 m2, Chrudim - Medlešice

Prodej pozemku k bydlení, 3.000 m2, Chrudim - Medlešice, Ev.č.: 00371

4
5
6
7

Kontaktujte makléře

Dana MálkováDana Málková
+420 604 478 638
[email protected]
IČ: 72823721

Cenaprodáno
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaChrudim - Medlešice
OkresChrudim
Plocha pozemku3.000 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaVenkovská
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
Popis

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek určený územním plánem k výstavbě rodinného domu - venkovský typ, v Chrudimi, část Medlešice. Na hranici pozemku se nachází elektřina a plyn, připojení na vodu je cca 160 m od pozemku - je nutné prodloužit vodovodní řád. V obci není kanalizace - řešeno čističkou odpadních vod. V případě zájmu zařídíme financování. Pro více informací kontaktujte makléře.